Η ΑΤΑΚΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ...!

H επανάσταση στην ενημέρωση ήρθε με την 1η Καθημερινή Ηλεκτρονική Εφημερίδα της Σάμου........ πατώντας εδώ www.samiakignomi.gr

Δευτέρα, 18 Οκτωβρίου 2010

Το ψηφοδέλτιο της ΥΠΟΤΕΙΝΟΥΣΑΣ - ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΥΠΟΤΕΙΝΟΥΣΑ

Το έμβλημα του συνδυασμού « Υποτείνουσα» απεικονίζει ένα ορθογώνιο τρίγωνο με την ορθή γωνία στη δεξιά πλευρά. Δίπλα στην υποτείνουσα απεικονίζεται ο χάρτης της Σάμου. Το σχήμα πλαισιώνουν τα λεκτικά μηνύματα: στο πάνω μέρος , στο κέντρο,  η φράση  «Ανεξάρτητη Κίνηση Σάμου», με κεφαλαία γράμματα, και στο κάτω μέρος , στο κέντρο στην πρώτη σειρά,  η λέξη «Υποτείνουσα», με κεφαλαία γράμματα  , και στη δεύτερη σειρά η φράση «…το μέλλον μας στα χέρια μας», με μικρά γράμματα.
     
Γεωργίου Νικόλαος του Μιλτιάδη  (υποψήφιος Δήμαρχος  Σάμου)

Εκλογική Περιφέρεια Βαθέος
Άννη  Ειρήνη του Μανουήλ  (υποψήφια δημοτικός σύμβουλος)
Ευστρατίου  Κωνσταντίνος του Δημητρίου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)
Κακλαμάνης  Νικόλαος του Σταματίου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)
Καλδιριμιτζιάν  Νικόλαος του Στεπάν (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)
Καλογερή  Ελένη του Κωνσταντίνου (υποψήφια δημοτικός σύμβουλος)
Καραγεωργίου  Ευαγγελία (Βαγγελίτσα) του Μιχαήλ (υποψήφια δημοτικός σύμβουλος)
Κωνσταντάκης  Γεώργιος του Χαραλάμπους (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)
Μαμουλή  Αλίκη του Δημητρίου (υποψήφια δημοτικός σύμβουλος)
Μαρίνης  Γεώργιος του Σταύρου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)
Παλαιοκαστρίτης  Ιωάννης του Χρήστου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)
Πανούσος  Γεώργιος του Νικολάου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)
Sotiri   Arben του Koli (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

                                              Εκλογική Περιφέρεια Μαραθοκάμπου
Αλεξάνδρου  Σοφία του Παναγιώτη (υποψήφια δημοτικός σύμβουλος)
Βονάτσου  Μαρία του Νικολάου (υποψήφια δημοτικός σύμβουλος)
Θεοδωρίδου  Αναστασία του Κοσμά (υποψήφια δημοτικός σύμβουλος)

Εκλογική Περιφέρεια Πυθαγορείου
Γιώτη  Μαρία του Δημητρίου-Εμμανουήλ (υποψήφια δημοτικός σύμβουλος)
Κονταξής  Γεώργιος του Βασιλείου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)
Κουτζάς  Νικόλαος του Εμμανουήλ (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)
Νίτη  Ευτυχία του Βασιλείου  (υποψήφια δημοτικός σύμβουλος)
Παλαμάρης  Εμμανουήλ του Γεωργίου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)
Παπαηλιού  Στυλιανός του Γεωργίου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)
Πλατιάς  Γεώργιος του Ιωάννη (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)
Σερασκέρη  Στυλιανή του Εμμανουήλ (υποψήφια δημοτικός σύμβουλος)
Φλώρος  Νεκτάριος του Κωνσταντίνου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

Δημοτική Κοινότητα Βαθέος
Κωνσταντάτου Γρηγορία του Γαβριήλ (υποψήφια σύμβουλος δημοτικής κοινότητας)
Λάνδρου Ιωάννης του Δημητρίου (υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας)
Νταλαμανής Βασίλειος του Νικολάου (υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας)
Δημοτική Κοινότητα Μυτιληνιών
Καραγιαννίδης Δημήτριος του Κωνσταντίνου (υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας)
Παπαδημητρίου Λάμπρος του Μιχαήλ (υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας)
Τσαρδούλια Βασιλική του Γεωργίου (υποψήφια σύμβουλος δημοτικής κοινότητας)
Δημοτική Κοινότητα Παγώνδα
Αντωνιάδη Ευανθία του Ιωάννη (υποψήφια σύμβουλος δημοτικής κοινότητας)
Καμπανός Χρήστος του Δημητρίου (υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας)
Τσάτσου Ιωάννης του Κωνσταντίνου (υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας)
                                                     Δημοτική Κοινότητα Πυθαγορείου
Σολούνιας Αντώνιος του Ιωάννη (υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας)
Σωτηροπούλου-Παλαμάρη Νικολέτα του Ιωάννη (υποψήφια σύμβουλος δημοτικής κοινότητας)
Τσιρίγος Ανδρέας του Γεωργίου (υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας)
                                                          Δημοτική Κοινότητα Σαμίων
Κοντού Ασπασία του Κωνσταντίνου  (υποψήφια σύμβουλος δημοτικής κοινότητας)
Κρητικού Δέσποινα του Χρήστου (υποψήφια σύμβουλος δημοτικής κοινότητας)
Παπακοσμάς Λεωνίδας  του Βασιλείου (υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας)
                                                    Τοπική Κοινότητα Βουρλιωτών
Χατζηανδρέου Δέσποινα   του Κυριάκου (υποψήφια σύμβουλος τοπικής κοινότητας)         
                                                   Τοπική Κοινότητα Μανωλατών
Βαρδάκης Παντελεήμων του Κωνσταντίνου (υποψήφιος εκπρόσωπος της τοπικής κοινότητας)
                                                    Τοπική Κοινότητα Μαυρατζαίων
Ζιάβρος Χρήστος του Σωτηρίου (υποψήφιος σύμβουλος της τοπικής κοινότητας)

Τοπική Κοινότητα Παλαιοκάστρου
Καραγεωργίου Πηγή-Πετρούλα του Πέτρου (υποψήφια σύμβουλος της τοπικής κοινότητας)

Τοπική Κοινότητα Πύργου
Γεωργίου-Ευστρατίου Βενετία του Μιλτιάδη (υποψήφια σύμβουλος της τοπικής κοινότητας)

Τοπική Κοινότητα Σπαθαραίων
Σταθακιός Αλέξανδρος του Δημητρίου (υποψήφιος σύμβουλος της τοπικής κοινότητας)

Δεν υπάρχουν σχόλια: