Η ΑΤΑΚΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ...!

H επανάσταση στην ενημέρωση ήρθε με την 1η Καθημερινή Ηλεκτρονική Εφημερίδα της Σάμου........ πατώντας εδώ www.samiakignomi.gr

Δευτέρα, 18 Οκτωβρίου 2010

Το ψηφοδέλτιο του Στέλιου Θάνου


ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ


Σας ενημερώνουμε ότι το βράδυ της Κυριακής, 17 Οκτωβρίου, κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο Σάμου η δήλωση κατάρτισης του συνδυασμού μας «Δράση Ενότητα Προοπτική για μια καλύτερη Σάμο», με Υποψήφιο Δήμαρχο Σάμου τον Στυλιανό Δ. Θάνο. Παρακάτω παρατίθεται η λίστα των υποψηφίων δημοτικών και τοπικών συμβούλων ανα εκλογική περιφέρεια.


Εκλογική Περιφέρεια Βαθέος
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1.       ΑΜΥΡΣΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2.       ΒΑΣΙΛΕΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
3.       ΒΕΛΩΝΗ–ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)
4.       ΒΙΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
5.       ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
6.       ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
7.       ΚΑΡΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
8.       ΚΟΧΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
9.       ΜΑΘΙΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΚΗ)
10.    ΜΑΥΡΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
11.    ΡΗΓΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ)
12.    ΣΑΡΑΝΤΟΥ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ
13.    ΣΤΑΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14.    ΤΖΑΝΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15.   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16.   ΤΣΟΥΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17.   ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18.   ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ                              

Υποψήφιοι Δημοτικής Κοινότητας Σαμίων
1.   ΒΑΡΔΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2.   ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΣΟΦΙΑ
3.   ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4.   ΤΣΕΡΕΠΑ ΑΝΝΑ
5.   ΦΑΓΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6.   ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΜΟΡΦΟΥΛΑ)

Υποψήφιοι Δημοτικής Κοινότητας Βαθέος
1.  ΒΑΛΗ – ΚΑΡΠΟΥΖΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
2.  ΝΤΑΛΑΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
3.  ΣΒΑΡΝΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
4.  ΤΖΙΡΕΤΑ – ΔΟΥΜΑΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ
5.  ΤΣΕΣΜΕΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ–ΗΡΑΚΛΗΣ
6.  ΦΡΑΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιοι Τοπικής
 Κοινότητας Αγίου Κωνσταντίνου
1.  ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2.  ΛΟΓΑΡΑ ΜΑΡΘΑ
3.  ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΟΥ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
 
Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Αμπέλου
1.   ΖΕΡΒΟΥ ΖΑΦΕΙΡΩ
2.   ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3.   ΜΑΚΡΗΣ  ΜΑΡΙΟΣ
4.   ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Βουρλιωτών
1.   ΚΑΤΣΟΥΦΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2.   ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
3.   ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ-ΤΟΚΑΛΑΤΣΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
4.   ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Κοκκαρίου
1.   ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2.   ΚΑΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
3.   ΚΟΧΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
4.   ΣΑΚΑΝΤΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Μανωλατών
1.   ΑΞΙΩΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
2.   ΖΑΧΑΡΙΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Παλαιοκάστρου
1.   ΓΛΕΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
2.   ΚΑΪΛΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
3.   ΜΠΑΛΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4.   ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Σταυρινήδων
1.   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
2.   ΚΟΝΤΟΡΙΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ

Εκλογική Περιφέρεια Καρλοβασίων
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1.       ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2.       ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ
3.       ΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4.       ΛΕΜΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5.       ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ ΜΑΡΙΤΣΑ
6.       ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7.       ΠΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8.       ΠΑΡΙΑΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
9.       ΣΤΑΣΙΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
10.   ΤΖΩΤΖΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
11.   ΤΣΑΜΠΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
12.   ΤΣΕΣΜΕΛΗ – ΛΕΜΟΝΙΑ ΑΘΗΝΑ
13.   ΦΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
14.   ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Υποψήφιοι Δημοτικής Κοινότητας Καρλοβασίων
1.  ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ
2.  ΚΑΣΩΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ – ΦΩΤΙΟΣ
3.  ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4.  ΜΑΚΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
5.  ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ
6.  ΠΑΡΙΑΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Αγ. Θεοδώρων
1.  ΔΕΣΠΟΙΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
2.  ΚΑΡΠΑΘΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Δρακαίων
1.   ΚΑΜΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2.   ΚΑΡΑΜΑΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Καστανέας
1.   ΓΑΛΑΘΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2.   ΛΕΚΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

Υποψήφιοι  Τοπικής Κοινότητας Κοντακαιϊκων
1.   ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2.   ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
3.   ΣΤΑΣΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4.   ΦΙΛΙΠΠΗ ΜΑΡΙΑ

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Κονταιϊκων
1.   ΠΑΓΩΝΔΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
2.   ΣΚΟΡΔΙΑΝΟΥ – ΣΟΥΡΡΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ
3.   ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
4.   ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Κοσμαδαίων
1.   ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2.   ΓΙΑΝΝΑΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Λέκας
1.   ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2.   ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
3.   ΜΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4.   ΣΩΚΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Πλατάνου
1.   ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2.   ΜΕΝΕΓΑ – ΒΑΡΩΝΟΥ ΕΛΛΗ
3.   ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
4.   ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Υδρούσσης
1.   ΑΛΑΧΟΥΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Εμμανουήλ
2.   ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παντελέοντος
3.   ΜΙΣΙΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Σταύρου

Εκλογική Περιφέρεια Μαραθοκάμπου
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1.       ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ
2.       ΚΟΖΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3.       ΚΥΑΜΕΤΗ – ΓΕΩΡΓΑΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
4.       ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΦΩΤΙΟΣ
5.       ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Υποψήφιοι Δημοτικής
 Κοινότητας Μαραθοκάμπου
1.       ΒΟΛΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2.       ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
3.       ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
4.       ΞΕΝΑΚΗ – ΔΑΔΑΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
5.       ΣΑΜΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6.       ΣΩΚΙΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ


Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Καλλιθέας
1.   ΚΟΖΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2.   ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Κουμαιϊκων
1.    ΠΛΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2.    ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΕΙΡΗΝΗ
3.    ΦΑΛΛΙΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4.    ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Νεοχωρίου
1.   ΓΙΑΚΑΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2.   ΣΤΑΦΥΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Σκουραιϊκων
1.  ΒΟΥΓΙΟΥΚΑ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ
2.  ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

Εκλογική Περιφέρεια Πυθαγορείου
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1.       ΒΑΚΙΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
2.       ΖΑΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3.       ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4.       ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
5.       ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
6.       ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7.       ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ)
8.       ΚΤΙΣΤΟΥ – ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΝΟΥ ΜΑΤΡΩΝΗ
9.       ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
10.   ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11.   ΛΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12.   ΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
13.   ΜΗΛΙΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14.   ΣΤΑΘΑΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


Υποψήφιοι Δημοτικής Κοινότητας Πυθαγορείου
1.   ΑΝΤΩΝΟΥΣΟΥ - ΚΑΛΥΒΙΩΤΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
2.   ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3.   ΛΟΥΛΟΥΡΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4.   ΛΟΥΛΟΥΡΓΑΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ
5.   ΜΠΑΡΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
6.   ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ



Υποψήφιοι Δημοτικής Κοινότητας Μυτιληνιών
1.   ΑΜΟΥΡΓΙΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
2.   ΚΑΛΥΜΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
3.   ΛΙΑΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
4.   ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5.   ΤΡΑΓΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
6.   ΨΑΡΑΔΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

Υποψήφιοι Δημοτικής Κοινότητας Παγώνδα
1.   ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
2.   ΚΝΗΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
3.   ΜΙΧΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
4.   ΜΗΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
5.   ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6.   ΣΤΑΘΑΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
 
Υποψήφιοι Δημοτικής Κοινότητας Χώρας
1.   ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2.   ΒΑΛΚΑΜΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3.   ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4.   ΚΟΥΤΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
5.   ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
6.   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ)

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Κουμαραδαίων
1.   ΔΑΛΔΑΒΑΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
2.   ΦΑΛΑΡΗ ΣΟΦΙΑ

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Μαυρατζαίων
1.   ΓΚΑΪΔΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2.   ΖΟΓΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
3.   ΙΚΑΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
4.   ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Μεσογείου
1.   ΣΙΓΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
2.   ΤΣΑΚΟΥΜΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Μύλων
1.   ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2.   ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Πανδρόσου
1.   ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Πύργου
1.   ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
2.   ΧΑΤΖΗΔΑΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3.   ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Σπαθαραίων
1.   ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
2.   ΜΙΧΑΛΙΟΥ ΑΝΝΑ
3.   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4.   ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια: